+90 216 988 01 21
0216 399 95 45

Maltepe Otel

0216 399 95 45
Açıklama

İstanbul’a özellikle iş veya tatil amacıyla gelmek isteyenler eşsiz güzellikleri keşfetmenin yanı sıra özellikle otel yerine kendilerini daha rahat is edebilecekleri ortamda konaklamak istediklerinde sunmuş olduğumuz butik otel hizmetlerinden yararlanabilirler. Evinizdeki konforu yaşaya bilmeniz adına kaliteli hizmet sunmayı benimsemiş bir şekilde yapmış olduğumuz çalışmalar ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda konforlu ve güvenli ortamlarda konaklamanızı sağlamaktayız.

Güler yüzlü personelimiz ile kaliteli hizmetin yanı sıra güvenli ve huzur dolu bir ortamda konaklamanız sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet almak isteyenler için vermiş olduğumuz hizmetler ile adamınız attığınız ilk andan itibaren kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenizi sağlamaktayız. İstanbul’da konaklamak için evinizdeki huzuru ve konforu sizlere sunmaktayız.

Odalarımız ve dairelerimizin tamamı kaliteli mobilya seçenekleri ile döşenmiştir. Aynı zamanda Wi-Fi erişimleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Dairelerimiz içerisinde televizyon, klima, saç kurutma makinası, sıcak su bulunmaktadır. Bu sayede konuklarımız diledikleri her durumda yapmak istedikleri işlemleri daire içerisinde rahatlıkla yapabilirler. Aynı zamanda dairelerimiz içerisinde mutfak bölümlerinde her türlü araç gereç seçeneği bulunmaktadır.

1 + 1, 2 + 1, 3 + 1 daire seçeneklerimizin yanına VİP dairelerimiz içerisinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü konfor sağlamaktadır. Bu sayede özellikle konaklamak için her türlü talebi karşılayacak kapasiteyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kolay ulaşım sağlanacak olan adreslerle yaralandı daire seçeneklerimiz müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her durumda İstanbul’un gece hayatına veya gezilebilecek yerleri kolayca ulaşım sağlamasına imkan sağlamaktadır

Misyonumuz

Kısa vadede belirlemiş olduğumuz hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmekteyiz. Evinizdeki konforu sizlere yansıtmak ve güler yüzlü hizmetimiz ile kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlamak için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. İstanbul’un pek çok farklı ilçesinde vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde daha fazla oda kapasiteyle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Vizyonumuz

Uzun vadede yapmayı planlamış olduğumuz çalışmalar için her geçen gün hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Daha geniş bir alanda hizmet verebilmek için farklı şehirlerde kaliteli ve huzurlu ortamlarda konaklama imkanı sunmak adına farklı girişimlerde bulunmaktayız. Oda kapasitemizi arttırarak daha fazla talebi karşılayabilmek için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Farklı şehirlerde hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı devam ettirerek özellikle günlük kiralık daire seçenekleri ile talepleri karşılamayı amaçlamaktayız.

Kalite Standartlarımız

Kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına odalarımız içerisinde her türlü konforu düşünerek gerekli bütün mobilya ve malzeme seçenekleri ile hizmet sunmaktayız. Bu sayede konaklamak için ihtiyaç duyduğunuz her durumda en uygun seçenekleri üzerinden tercih yapmanızı sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalarda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımız şunlardır;

  • Güler yüzlü hizmet vermek,
  • Uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli hizmet sunmak,
  • Konforlu ortamlarda konaklama imkanı sağlamak,
  • Müşteri memnuniyetini ve huzurunu sağlayacak şekilde hizmet vermek,
  • Güvenli hizmet sağlamak,
  • Odalar içerisinde her türlü hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamanın yanı sıra müşterilerimize evindeki konforu sağlamaktır.

Oda Tipi
V.İ.P

2 + 1

1 + 1