Hemen Ara
+90 216 988 01 21
0216 988 01 21

Zeytinburnu Günlük Kiralık Daire

0216 988 01 21

Açıklama

Zeytinburnu günlük kiralık daire çeşitlerimiz sayesinde herkes rahat bir İstanbul gezisi yapabilecektir. İstanbul’a bir süreliğine gelen kişiler için en önemli sorun konaklamadır. Hem konaklama ücretlerinin yüksekliği, hem de ulaşım imkanlarının zorluğu nedeniyle İstanbul’da konaklayacak yer bulmak zor olmaktadır.

Ancak firmamız sayesinde tüm bu sorunları unutun. Sizin için Kurtköy, İçerenköy, Kartal, Kozyatağı, Yeditepe, Optimum, Bostancı, Pendik, Maltepe ve Kadıköy ilçelerinde sunduğumuz günlük kiralık daireler sayesinde konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz.

İş, okul, sağlık, eğitim, askerlik ya da gezi amaçlı olarak bir süreliğine İstanbul’da konaklayacaksanız, eşyalı günlük daireler tam size hitap edecektir.

Zeytinburnu Günlük Kiralık Daire Çeşitleri

Günlük kiralık daireler çeşitli niteliklerdeki konutlardır. 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin yanı sıra rezidans kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Kaç kişi kalacağınıza göre ya da konumuna göre bu daireler arasından seçim yapabilirsiniz.

Siz hiçbir şeyle ilgilenmek zorunda kalmayın diye evlerde tüm donanım düşünülmüştür. Eşyalı olarak müşteriye sunulan evlerde oturma odası, yatak odası, banyo ve  mutfakta gerekli olan tüm donanım sizin için oluşturulmuştur.

Zeytinburnu günlük kiralık daire çeşitlerimizin hepsinde eşyalar tam ve temiz bir şekilde bulunur. Her kullanımdan önce ve sonra evler temizlenir, eşyalar yıkanır. Diğer müşterimiz için ev her daim tertemiz ve kullanıma hazır olarak tutulur. Kişisel eşyalar olan havlu, çarşaf vs. gibi ürünler temizleri ile değiştirilir.

Evlerde eşya olarak koltuk, TV, halı, perde, çalışma masası, kitaplık, sehpa, yatak, gardırop, ütü, buzdolabı, çamaşır makinesi ve mutfakta ihtiyacınız olan tüm donanım bulunmaktadır.

Zeytinburnu Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Günlük kiralık daireler belirli sürelerle kiralanabilmektedir. İstanbul’da geçireceğiniz süreye göre günlük, birkaç günlük, haftalık ya da aylık gibi dönemsel olarak bu daireleri kiralayabilirsiniz. Konutlar aile yaşamına da bekar yaşamına da uygun olarak dizayn edildiği için herkese hitap etmektedir. Bu sayede okul, iş ya da hastaneye yakın olan konutları tercih edebilirsiniz.

Zeytinburnu günlük kiralık daire fiyatları da oldukça makuldür. Bu dairelerin fiyatını belirleyen pek çok etken vardır. O semtteki emlak piyasası başta olmak üzere konum, donanım ya da evin özellikleri nedeniyle her dairenin farklı bir fiyatı vardır. Evlerin büyüklükleri, ulaşım imkanları gibi kriterler de bu fiyatları etkilemektedir.

Kiralayacağınız ev hangisi olursa olsun, nerede olursa olsun karşılaşacağınız en uygun fiyatları size sunuyoruz. Dairelerin kiralama şekli kişi sayısına göre değil, daireye göredir. Yani kiraladığınız daire için kaç kişi kaldığınız fark etmeksizin matbu ücret öderseniz. Böylece tek başınıza kalırken küçük bir daire, aile olarak kalırken geniş bir daire seçerek tasarruf da edebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakasında süreli konaklama amaçlı olarak günlük kiralık daire ihtiyacınız varsa firmamızla görüşmeden kararınızı vermeyin.


Oda Tipi