Hemen Ara
+90 216 988 01 21
0534 223 60 31

Yeditepe Günlük Kiralık Ev

0534 223 60 31

Açıklama

Yeditepe günlük kiralık ev seçenekleri ile Anadolu yakasının gelişen merkezinde ev rahatlığında ve daha uygun bütçelere konaklayabilirsiniz. İstanbul Yeditepe bölgesinde konaklamak isteyen misafirler için ev konforunda şık döşenmiş daireler ile Yeditepe günlük kiralık ev seçenekleri tercih edilmektedir. Mutfak, banyo, yatak odaları ile evinizin rahatlığında konaklama imkanı sunar. Ayrıca televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için beyaz eşyaları ile hizmetinizdedir.

Yeditepe Günlük Kiralık Ev Avantajları

İş veya özel sebeplerle çok seyahat eden kişiler çoğunlukla otel odalarından sıkılır ve konaklamak istemez. Bu tarz durumlarda sizlere yeni seçenekler sunan günlük ev kiralama şirketleri ile ev konforundan ödün vermek zorunda kalmazsınız. Uygun fiyatları otelde konaklama ile kıyas edildiğinde daha uygun olmakla beraber otelde bulamayacağınız lüksler de sunmaktadır. Ayrıca hijyenden ödün vermek istemeyenler için temizlik hizmetleri otel kalitesinde yapılmaktadır.

Neden Yeditepe Günlük Kiralık Ev

Kısa süreli kiralık ev seçenekleri her geçen gün artmaktadır. Özellikle İstanbul yoğun yerli misafir çeken bir şehir olduğu için gerek iş amaçlı, gerekse tatil için ziyaret edildiğinde konaklama her zaman fahiş rakamlar ile göze batmaktadır. Üniversitenin yakınlarında öğrencileri ziyarete gelen aileler de aynı sıkıntılarla karşılaşmaktadır. Yeditepe günlük kiralık ev seçenekleri ile hem ev rahatlığında konaklayabilir, hem de işlerinizi veya ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatları ile misafirlerin gözdesi olan daireler şık tasarımları ile göz doldurmaktadır. Modern olarak dizayn edilmiş salon ve oturma grubunun yanında geniş bir mutfak, Hilton banyo ve ferah yatak odaları bulunmaktadır.

Yeditepe Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Yeditepe günlük kiralık ev seçenekleri misafirlerine uygun bütçelerle ev temin etmektedir. Özellikle aile veya grup kiralamalarda ev ücretleri dikkat çekmektedir. Salon, mutfak ve banyo beyaz eşyalarla döşeli, Amerikan mutfak şık tasarımı ile dikkat çekmektedir. Lüks dairelerde yemek yeme alanı olarak masa ve sandalyeler de bulunmaktadır.  Gün içinde evde ihtiyacınız olan tüm ayrıntılara ulaşabileceğiniz dairede tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Daire fiyatları dairenin konumu, manzarası ve oda sayısına göre farklılık göstermektedir.


Oda Tipi
2 + 1

1 + 1