+90 216 988 01 21
0534 884 80 84

Pendik Günlük Kiralık Ev

0534 884 80 84
[sliderpro id="7"]
Açıklama

Pendik ve Pendik’e bağlı olan mahallelerdeki tüm bölgelerde yer alan pendik günlük kiralık ev çeşitlerimiz ile herkesin rahat bir şekilde konaklama yapabilmesini sağlamaktayız. Kısa bir süreliğine şehre gelen ve konaklama sorununu uygun bir şekilde çözmek isteyen kişiler için günübirlik ev kiralama hizmetimiz sayesinde otelde kalmak istemeyen ve ev konforunda konaklamak isteyen kişilere etkili çözümler firmamız tarafından sunuluyor.

Pendik Günlük Kiralık Ev Çeşitleri

Pendik ilçesinin yanı sıra İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde de yer alan günlük kiralık daire çeşitlerimiz ile ister iş ister gezi ister sağlık ister eğitim gibi hangi amaçla gelirseniz gelin İstanbul ziyaretlerimiz de hem otel hem de ev konforunu bir arada yaşamanız için her türlü imkan size sağlanıyor. Böylece uygun fiyatlar ile e kendi istediğiniz zaman aralıkları ile konaklama detaylarınızı ziyaretimizin amacına ve süresine göre belirleyebilirsiniz. Firmamız tarafından günlük olarak kiralanan ev çeşitlerimiz aynı zamanda isteğinize göre haftalık ve aylık olarak da uzun süreli olarak kiralanmaktadır. Eğer Pendik’te günlük kiralık daire alıyorsanız en doğru adres her zaman firmamız olacaktır. Güvenilir ve kişisel gizliliğin ön planda tutulduğu firmamızda hiçbir sorun yaşamadan Dilediğiniz gibi konaklama yapabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Pendik Günlük Kiralık Ev Firmamız

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekte olan Pendik günlük kiralık ev firmamız yüksek kalitede hizmet vererek sizden oldukça uygun konaklama ücretleri talep etmektedir. İster tek başınıza, ister aileniz ile, ister misafirleriniz ile konaklamalarınız sırasında ev konforunu yaşayarak memnun kalmanız firmamız tarafından garanti edilmektedir. Konaklama yapılan evlerin temizliği her gün düzenli olarak yapılmaktadır. Pendik bölgesinde yer alan bütün evlerimiz merkezi konumda olup alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, hastane gibi ihtiyaç duyulan yerlere oldukça yakın mesafelerde bulunmaktadır. Günün hangi saati olursa olsun konaklama yapacağınız dairenin anahtarları size teslim edilerek daireye giriş yapmanız firmamız çalışanları tarafından sağlanmakta ve talep ettiğiniz her türlü destek için firmamız çalışanları hazır beklemektedir. Daha detaylı bilgi için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Oda Tipi
1 + 1

2 + 1