+90 216 988 01 21
0546 646 61 71

Maltepe Günlük Kiralık Daire

0546 646 61 71
[sliderpro id="8"]
Açıklama

Maltepe Günlük Kiralık Daire

 

İstanbul’a özellikle iş veya tatil amacıyla gelmek isteyenler eşsiz güzellikleri keşfetmenin yanı sıra özellikle otel yerine kendilerini daha rahat hissedebilecekleri ortamda konaklamak istediklerinde sunmuş olduğumuz Maltepe günlük kiralık daire hizmetlerinden yararlanabilirler. Evinizdeki konforu yaşaya bilmeniz adına kaliteli hizmet sunmayı benimsemiş bir şekilde yapmış olduğumuz çalışmalar ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda konforlu ve güvenli ortamlarda konaklamanızı sağlamaktayız.

Güler yüzlü personelimiz ile kaliteli hizmetin yanı sıra güvenli ve huzur dolu bir ortamda konaklamanız sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet almak isteyenler için vermiş olduğumuz hizmetler ile adamınız attığınız ilk andan itibaren kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenizi sağlamaktayız. İstanbul’da konaklamak için evinizdeki huzuru ve konforu Maltepe günlük kiralık dairelerimizde bulabilirsiniz.

Maltepe günlük kiralık dairelerimizin tamamı kaliteli mobilya seçenekleri ile döşenmiştir. Aynı zamanda Wi-Fi erişimleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Maltepe günlük kiralık dairelerimizin içerisinde televizyon, klima, saç kurutma makinası, sıcak su bulunmaktadır. Bu sayede konuklarımız diledikleri her durumda yapmak istedikleri işlemleri Maltepe günlük kiralık daire içerisinde rahatlıkla yapabilirler. Aynı zamanda Maltepe günlük kiralık dairelerimiz içerisinde mutfak bölümlerinde her türlü araç gereç seçeneği bulunmaktadır.

1+1, 2+1, 3+1 Maltepe günlük kiralık daire seçeneklerimizin yanına VİP dairelerimiz içerisinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü konfor sağlamaktadır. Bu sayede özellikle konaklamak için her türlü talebi karşılayacak kapasiteyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kolay ulaşım sağlanacak olan adreslerle yapılanan Maltepe günlük kiralık daire seçeneklerimiz müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her durumda İstanbul’un gece hayatına veya gezilebilecek yerleri kolayca ulaşıma imkan sağlamaktadır.

Kısa vadede belirlemiş olduğumuz hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmekteyiz. Evinizdeki konforu sizlere yansıtmak ve güler yüzlü hizmetimiz ile kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlamak için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. İstanbul’un pek çok farklı ilçesinde vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde daha fazla günlük kiralık daire kapasiteyle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Uzun vadede yapmayı planlamış olduğumuz çalışmalar için her geçen gün hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Daha geniş bir alanda hizmet verebilmek için farklı şehirlerde kaliteli ve huzurlu ortamlarda konaklama imkanı sunmak adına farklı girişimlerde bulunmaktayız. Günlük kiralık ev kapasitemizi arttırarak daha fazla talebi karşılayabilmek için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Farklı şehirlerde hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı devam ettirerek özellikle günlük kiralık daire seçenekleri ile talepleri karşılamayı amaçlamaktayız.

Kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına Maltepe günlük kiralık ev içerisinde her türlü konforu düşünerek gerekli bütün mobilya ve malzeme seçenekleri ile hizmet sunmaktayız. Bu sayede konaklamak için ihtiyaç duyduğunuz her durumda en uygun seçenekleri üzerinden tercih yapmanızı sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalarda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımız şunlardır;

 • Güler yüzlü hizmet vermek,
 • Uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli hizmet sunmak,
 • Konforlu ortamlarda konaklama imkanı sağlamak,
 • Müşteri memnuniyetini ve huzurunu sağlayacak şekilde hizmet vermek,
 • Güvenli hizmet sağlamak,
 • Maltepe günlük kiralık ev içerisinde her türlü hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamanın yanı sıra müşterilerimize evindeki konforu sağlamaktır.

Maltepe Günlük kiralık evler, otelde konaklamak istemeyen insanların dikkatini çekmektedir. İnsanlar iş seyahatlerinde ya da turistik amacı ile İstanbul’a yaptıkları gezilerde otellerde kalmak istemezler. Çünkü oteller kişilere yeterince konforlu gelmez. Bu nedenle de insanların tercihi Maltepe günlük kiralık evlerden yana olmaktadır.

İnsanlar otelleri genellikle çok kalabalık bulur. Her gün çok fazla sayıda insan geldiği için sessiz bir konaklama isteyen kişilere hitap etmez. Bunun yerine son dönemlerde çok fazla ön plana çıkan Maltepe günlük kiralık evlerdir. Maltepe günlük kiralık evler önceden sadece aylık olarak kiralanabilmekteydi. Ancak kısa süreli tatillerde ya da gezilerde Maltepe günlük kiralık ev ayarlamak çok masraflı olurdu. Ancak günümüzde Maltepe günlük kiralık evler günlük olarak da kiralanmaktadır. Bu durum da kısa sürede ev konforunu yaşamak isteyen kişilere oldukça büyük kolaylık sağlar.

Maltepe günlük kiralık ev seçenekleri ile kısa ya da uzun süreli fark etmeden İstanbul’da geçireceğiniz tüm sürelerde rahat bir konaklama olanağını elde edersiniz. Maltepe günlük kiralık evlerimiz öncelikle titiz bir temizlik içerisindedir. Ayrıca evin içerisi son derece büyük bir zevk ile döşenmiştir. Bu durum da insanların kendilerini evinde hissetmesini sağlar. Çünkü insanlar otellerdeki eşyaları oldukça zevksiz ve rahatsız bulur. Bu nedenle de otellerde kendilerini asla konforlu hissetmezler. Dizayn ettiğimiz Maltepe günlük kiralık evler ile kişilerin bu sorununu ortadan kaldırırız.

Maltepe Günlük kiralık ev hizmetimizin fiyatları, pek çok kişi tarafından merak edilir. Öncelikle Maltepe günlük kiralık ev kiralamak son derece ekonomiktir. Özellikle oteller ile karşılaştırıldığı zaman son derece uygun fiyatlar ile otellerden daha konforlu evlerde kalabilirsiniz.

Oteller kişi başı fiyat uygulamasını gerçekleştirir. Kaç kişi kalırsanız ödeyeceğiniz fiyatlar da o ölçüde değişir. Ancak bu şekilde bir durum ev kiralamada söz konu değildir. Maltepe günlük ev kiraladığınız zaman siz sadece evi kiralarsınız. Ev içerisinde kaç kişi konaklarsanız bu fiyat değişmez. Bu nedenle de kaç kişi kalmak isterseniz o büyüklükteki bir ev seçebilirsiniz. Böylece hem çok uygun fiyata konaklama olanağı sağlarsınız. Hem de evinizdeki konforu İstanbul’da da devam ettirirsiniz.

 

 • Oda servisi
 • Transfer servisi (Ücretli)
 • Havaalanı servisi (Ücretli)
 • 24 saat açık resepsiyon
 • Kuru temizleme
 • Asansör
 • Isıtma
 • Klima
 • Ücretsiz Çay Kahve Çeşitleri
 • Full mutfak ekipmanı
 • Laminant yer döşemeleri
 • 102 ekran LED tv
 • Saç kurutma makinesi
 • Sınırsız internet
 • Set üstü ocak
 • Su ısıtma
 • Mini buzdolabı

Oda Tipi
2 + 1

1 + 1

WhatsApp chat