+90 216 988 01 21
0553 913 93 92

Kayışdağı Günlük Kiralık Daire

0553 913 93 92
[sliderpro id="11"]
Açıklama

Kısa bir süre için İstanbul’a geldiyseniz ve yolunuz ilçemize  düştüyse otelde kalmak yerine ev ortamı ve konforlu tercih etmek istiyorsanız Kayışdağı günlük kiralık daire hizmetleri sunan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulundurduğu her ihtiyaca yönelik günlük kiralık daireler ile bütçenize ve zevkinize uygun daireyi kiralama imkanını sizlere sunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz bütün günlük kiralık daireler merkezi konumlarda olup ulaşım yönünden vakit kaybı yaşamanızı engellemektedir.

Firmamızdan kiralamış olduğunuz günlük daireler konumları itibari ile birlikte alışveriş merkezlerine, eğlence mekanlarına ve ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm alanlara ulaşmanız oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca dairelerimiz toplu ulaşım araçları açısından oldukça kolay bir ulaşıma sahiptir.

Kayışdağı Günlük Kiralık Ev Kiralama

Kayışdağı günlük kiralık ev hizmetlerimiz otel odasında sıkışıp kalmak istemeyen misafirlerimizin kendi evlerinde gibi hissetmelerini sağlamak amacıyla bizi tercih eden tüm misafirlerimize sunulur. Güvenlik ve kişisel bilgilerin gizliliği ön planda tutulan dairelerimizin hijyenik olması amacıyla her gün günlük temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Yüksek kalite standartları müşteri memnuniyetini eksiksiz yerine getirmek için taviz vermeden uygulayan firmamız her bütçeye uygun fiyatlar ile bu hizmetleri yılın her günü gerçekleştirir. Misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmış olan dairelerimizde her türlü eşya yer aldığı için şahsi eşyalarını dışında başka hiçbir eşyaya ihtiyacınız kalmayacaktır. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz sayesinde hiçbir aksaklık yaşamadan ferah ve geniş ortamlarda lüks bir konaklama gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Kayışdağı Günlük Ev Kiralama Hizmetlerimiz

Ataşehir bölgesinde Kayışdağı günlük ev kiralama hizmetleri sunan firmamızın hizmetlerinden faydalanmak ve kaliteli konaklama gerçekleştirmek için kriterlerinize uygun günlük kiralık evleri size ulaştıran firmamıza başvurmanız gerekmektedir. Misafirlerimizden gelecek olan taleplere göre günlük kiralık evlerimiz saatlik olarak kiralanabildiği gibi aylık ve haftalık olarak da kiralanmaktadır.  Özel ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanmak için internet sitemiz üzerinden dairelerimiz ile ilgili görselleri inceleyebilir ve mevcut bilgilerimiz üzerinden bize ulaşarak Ataşehir bölgesinde günlük olarak kiralamak istediğiniz evlerimiz ile alakalı iletişim sağlayabilirsiniz.


Oda Tipi