+90 216 988 01 21
0533 793 75 49

Kartal Günlük Kiralık Daire

0533 793 75 49
[sliderpro id="11"]
Açıklama

Kartal günlük kiralık daire hizmetlerimiz ile İstanbul’daki konaklamanızı lüks ile bütünleştiriyoruz. Bu sayede oldukça konforlu konaklama sağlamış olursunuz.

Kartal Günlük Kiralık Daire

Kartal pek çok yönden sürekli misafir ağırlamaktadır. Bunların en büyük nedenlerinin başında Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı gelir. Çünkü İstanbul’un Kartal ilçesi, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıktadır. Ayrıca pek çok firmanın ofisi de yine Kartal’dadır. Durum böyle olunca her gün çak sayıda ziyaretçi Kartal günlük kiralık dairelere akın eder.

Kartal’a gelen ziyaretçilerin bir kısmı konaklamak için bu adresi seçer. Özellikle iş amaçlı ziyaretler bu bölgede oldukça yaygındır. İş amacıyla gelenlerin konaklama için en uygun adresi de Kartal’dır. Çünkü iş yerleri ya da ofisler bu bölgededir. Aynı şekilde havalimanı da buraya oldukça yakındır. Bu sayede iş görüşmeleri için gelen kişiler yolda uzun zaman harcamamış olur. İş sahasının merkezi olan Kartal’ı konaklama için tercih eder.

İş toplantıları için gelen insanlar, konaklama için seçtikleri yerlerde aynı zamanda bir sonraki iş toplantısı için görüşme yapmak ister. Bu nedenle de sakin ve konforlu bir yerde çalışmayı tercih eder. Maalesef oteller bu çalışma sakinliğini kişilere sunmaz. Daha çok kalabalık ve gürültülü özellik gösterir. Bu nedenle de kartal günlük kiralık daireler daha iyi bir seçim haline gelir. Firmamız da sizin daha rahat bir konaklama imkânına sahip olmanız için Kartal günlük kiralık daire hizmetini size sunar.

Kartal Günlük Kiralık Ev

Firmamız sizin konforunuz için her ayrıntıyı düşünmüştür. Öncelikle günümüzdeki insanların en büyük ihtiyacı olan internet erişimini sağlar. Ücretsiz wi-fi hizmeti ile tüm işlemlerinizi kartal günlük kiralık dairelerimizde konaklama sırasında kolaylıkla halledebilirsiniz.

Kartal günlük kiralık daire hizmeti ile evde aradığınız tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Üstelik siz ev konforuna konaklarken firmamız 7 gün 24 saat size resepsiyon hizmeti sağlar. Bu şekilde evinizde karşılaştığınız sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz. Tüm bu detaylara firmamız ile anında kavuşabilirsiniz.

Kartal günlük kiralık daire ile size her türlü hizmeti sunuyoruz. Evin konforu ile otel imkânlarını bir araya getiriyoruz. Odalarımız oldukça zevk ile döşenmiştir. Bu durumda evde geçireceğiniz vakitlerden hoşnut olmanızı sağlar.

Firmamızdan kiraladığınız evlerde tüm mutfak ekipmanları mevcuttur. İstediğiniz şekilde kendinize uygun yemekleri ve içecekleri hazırlayabilirsiniz. Ayrıca tüm bunların dışında size oda servisi imkânı da sunuyoruz. Bu şekilde her durumda size yardımcı olmayı sağlıyoruz.

Kartal günlük kiralık daire hizmeti veren firmamızdan dilediğiniz büyüklükteki daireleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz 2 + 1 daireleri seçerek misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Bu şekilde misafirlerinizi evinizde ağırlamanın mutluluğuna da erişirsiniz. Otellerde misafirler sadece lobi bölümlerinde ağırlanır. Ancak evlerimiz sayesinde misafirleriniz için de oldukça konforlu ortam sunuyoruz.

Kartal Günlük Kiralık Ev Hizmetleri

Kartal Günlük kiralık ev konaklama hizmetleri, belirli standartlar kapsamında ele alınarak denetlemelere tabi olmaktadır. Birtakım resmi belgelerin bulundurulması ve yasa dışı işlemlerin olmaması açısından dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle her türlü kaliteli hizmet alınmasına Kartal günlük kiralık ev alternatifleri ile ulaşılmaktadır. Bireysel konforunuza ve özgürlüğe düşkünseniz, ödediğiniz ücretin hakkını almanız için Kartal günlük kiralık ev hizmetleri bunun için oldukça cazip görülmektedir. Her geçen gün yenilenen ev dekorları ve müşteri ihtiyaçları konusunda güncellenmektedir. Alışveriş merkezlerine, resmi kurumlara, metro, taksi ve eğlence alanlarına yakın konumları ile tercih edilirliği yüksek olmaktadır.

Kartal Günlük Kiralık Ev Fiyatları

İstediğiniz süre zarflarında iş ve tatili bir arada gerçekleştirmek çalışırken de dinlendirici bir konfora erişmek için her konuda konforunuz için düzenlenen Kartal günlük kiralık ev düzenlemeleri yapılmaktadır. Normal standartlarda evinizde sahip olduğunuz tüm mutfak eşyaları ve buna ek olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, su ısıtıcıları gibi ürünler hizmetinize sunulmaktadır. Havlu ve nevresimlerin temizliği Kartal günlük kiralık ev seçenekleri içerisinde her müşteri değişikliğinde itina ile yenilendiği gibi genel temizlik hizmeti de gerçekleştirilmektedir. Yapılan temizlik işlemleri için kaliteli temizlik şirketleri tarafından özel temizlik eğitimlerine ve yaptığı işin bilincinde temizlik personelleri ile çalışılmaktadır.

En Uygun Kartal Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Otel odalarının sıkıcı ve boğucu dar alanlarında konaklamak ve buna rağmen yüksek meblağların ödenmesinden ziyade Kartal günlük kiralık ev gibi seçeneklerden faydalanılması oldukça avantajlı olmaktadır. Bireysel gerçekleştireceğiniz tüm ihtiyaçlarını son derece rahat ve özgürce yapabildiğiniz gibi maddi açılardan da Kartal günlük kiralık ev imkânları oldukça cezbedici nitelikler ile donatılmaktadır. Kendi evinizdeki konfordan daha üst düzeyde donanıma sahip olduğu gibi sosyal imkanlardan da faydalanılması için Wi-fi bağlantısı da hizmete dahil olmaktadır. Dilediğiniz yemekleri dilediğiniz zaman yapabilme ayrıcalığı ile bireysel yaşam alanı olarak hiçbir kısıtlama mümkün olmamaktadır. Sürekli olarak revize olunan iyileştirmeler ile daha lüks bir hizmet sunulması açısından Kartal günlük kiralık ev alternatifleri zengin içerikler ile genişletilmektedir. Daha az ödemeler ile daha lüks konaklama hizmetlerine sahip olmanız sağlanmaktadır.

Kartal Günlük Kiralık Ev Önemli Hususlar

Kartal günlük kiralık evler için siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan beri yardımcı olan bünyemizde şık ve birbirinden güzel pek çok ev modelleri bulunmaktadır. Günlük olarak kiralanması için tasarlanmış evlerimiz düzenli olarak temizlenmekte ve düzenli olarak kontrolleri yapılarak eksik malzemeleri tamamlanmaktadır. Bu nedenle sizlere her zaman kusursuz bir hizmet sunan bünyemiz ile dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz. Böyle aklınıza takılan ve karşılaştığınız bir sıkıntıyı anında yine bizim ile kolayca çözebilirsiniz.

Kartal günlük kiralık ev noktasında gerekli olan koltuk, yatak, televizyon, mutfak eşyaları ve diğer tüm araç gereçleri sizler temin etmekteyiz. Herhangi bir eksik durumunda ise yine bünyemizin iletişim numaralarını kullanarak hemen eksikleri giderebilirsiniz. Yüzde yüz memnuniyet garantisi ile sizler de günlük kiralık ev hizmetlerimizde kaliteyi yaşayabilirsiniz.

 • Oda servisi
 • Transfer servisi (Ücretli)
 • Havalanı servisi (Ücretli)
 • 24 saat açık resepsiyon
 • Kuru temizleme
 • Asansör
 • Isıtma
 • Klima
 • Full mutfak ekipmanı
 • Laminant yer döşemeleri
 • 102 ekran LED tv
 • Saç kurutma makinesi
 • Sınırsız internet
 • Set üstü ocak
 • Su ısıtma
 • Mini buzdolabı

Oda Tipi
2 + 1

1 + 1

WhatsApp chat