Hemen Ara
+90 216 988 01 21
0545 871 05 44

Ataşehir Günlük Kiralık Ev

0545 871 05 44

Açıklama

Ataşehir günlük kiralık ev tercih edenler, ev konforunda konaklayabilir ve daha makul ücretler ödeyebilir.

Tatil veya iş amaçlı kısa süreli, şehir dışı konaklamalar için hem daha uygun fiyatlar hem de çok daha rahat bir ortam sağlayan Ataşehir günlük kiralık ev tercih edenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Günlük, haftalık ya da kısa süreli kiralamalar için kiralamak ve kullanmak istediğiniz evler tam donanımlı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan dairelerden oluşur. Günlük kiralık ev konsepti ülkemiz ile beraber tüm dünyada oldukça fazla rağbet gören ve tercih edilen bir sektör olarak öne çıkmaktadır. Sadece Türkiye’de günümüzde yaklaşık olarak 150 bin günlük kiralık ev bulunmaktadır. Günlük ya da kısa süreli konaklama sağlayabileceğiniz evler uygun fiyatlar sunmasının yanında, otellerin getirdiği bazı kısıtlamalardan da rahatsız olanlar için çok caziptir.

Ataşehir Günlük Ev Kiralama Sistemi Nasıl Çalışır?

Kısa dönemli kiralık dairelere olan talep ve rağbetin artması ile, sektöre dair tasarrufta bulunan kişi sayısı artmıştır. Bu sebeple ev kiralayacağınız firmayı iyi seçmelisiniz. Firmamız İstanbul’un hemen her bölgesinde kısa dönemlik kiralık dairelere sahiptir ve sizlere benzersiz bir konaklama deneyimi sağlamaya çalışmaktadır.

Ataşehir Günlük Ev Kiralamak Güvenli mi?

Bu tamamen tercih edeceğiniz firma veya kişilere bağlı olarak değiştirmektedir. Firmamız kurumsal yapısıyla, müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermektedir. Temizlik, hijyen, aynı dairenin birden fazla kişiye kiralanması, gürültücü ve uygunsuz komşular gibi durumlardan kaçınmak için, firmamız veya aynı prensipler ile çalışan firmaları tercih etmeniz tavsiye edilir.

Ataşehir Kimler Günlük Ev Kiralayabilir?

18 yaşını doldurmuş herkes Ataşehir günlük kiralık ev hizmetinden faydalanabilir. Nüfuz cüzdanınız ile birlikte kiralama yapacağınız firma ya da şahıslardan ev kiralamak mümkündür. Mutlaka bir sözleşme yapmaya dikkat edin. Eğer konaklamanızı uzatmak isterseniz, bunu erkenden bildirerek evin müsait olduğundan emin olun.

Ataşehir gibi Anadolu yakasında bulunan tüm iş merkezlerine yakın olan bir bölgede kısa süreli konaklama ihtiyaçlarınız için, firmamızdan dilediğiniz tarzda, sadece bu amaç için tahsis edilmiş apartmanlarda Ataşehir günlük kiralık ev seçenekleri ile güvenle konaklayabilirsiniz.


Oda Tipi
1 + 1

2 + 1