Eşyalı Kiralık Daire

En temel ihtiyaçlarımızdan birisi olan barınma ihtiyacımıza en kolay yoldan çözüm bulabilmemiz eşyalı kiralık daire sayesinde olmaktadır. Zira bu sayede ne eşya alma ne de eşyaları taşıma işleri ile uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Ayrıca bu tür dairelerin fiyatları da normal daireler ile çok fazla ücret farkı olmamaktadır. Zaten bu küçük fark da eşyaya vereceğiniz para yanında solda sıfır kalmaktadır.

Eğer öğrenci iseniz ya da bekar iseniz veyahut da geçici olarak bir yere iş için gitmiş iseniz bu durumda eşyalı daireler sizler için can simidi niteliğinde olacaktır. Eşyalı bir evde kalmayanlar acaba bu evin içinde hangi eşyalar var hangileri yok diye sorabilir. Bu sorunun en kısa ve net cevabı ihtiyacınız olan her şey var şeklinde olacaktır.

Eşyalı Kiralık Daire Eşyaları

Kiraladığınız dairenin sahibine göre değişiklik göstermekle birlikte artık gayrimenkul piyasasında da var olan rekabet nedeniyle tüm daire sahipleri eşyalarını yenileme çabası içerisinde olmaktadır. Aksi takdirde kiracılar farklı dairelere yönelebilmektedir.

Eşyalı kiralık daire içerisinde bulunan eşyaların tüm ihtiyacınızı karşılayacak cinsten olduğunu söylemiştik. Sizlerin tek yapması gereken kişisel ihtiyaçlarınızı getirmenizdir. Bunlar da diş fırçası, tıraş takımı gibi şahsi kullanıma özgülenmiş eşyalardır. Bunun yanı sıra tencere, tabak, tava, ütü, televizyon, yatak, kanepe, dolap, buzdolabı, çamaşır makinesi vb. tüm ihtiyaçlarınız bu daireler içerisinde bulunmaktadır. Dolayısıyla hiç yabancılık çekmeden yaşamaya başlamanız mümkün olmaktadır.

Eşyalı Kiralık Daire Eviniz Gibi Olur

Yabancı bir memlekete adım attığınızda kendinizi çok yalnız hissedebilirsiniz. Ancak bir eşyalı daire kiraladığınız vakit kendinizi evinizde gibi hissedecek ve bu sayede yeni şehre adapte olmanızda son derece kolay olacaktır. Eğer öğrenci iseniz bu dairelerin yurtlardan kat be kat daha iyi olduğunu söylemeye dahi gerek yoktur. Giriş çıkış saatleriniz serbest olacak size özel televizyon olacak yemeğinizi kendiniz yapabilecek istediğiniz arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabileceksiniz. İşte tüm bunlar size birçok imkanı sağlamaktadır.

Eğer bekar iseniz ve iş icabı bir ilde geçici olarak bulunuyorsanız bu durumda eşyalı kiralık daire tercih etmeniz sizler için son derece daha avantajlı olacaktır. Zira otel odalarının soğukluğundan kurtulacak ve aynı zamanda ücret olarak daha makul ücretler ödeyeceksiniz.

Eşyalı Kiralık Daire Kiralama Süreleri

Tüm bu anlattıklarımız neticesinde eşyalı kiralık daire kiralamak isteyebilirsiniz doğal olarak. Ancak ne kadar süre ile kiralanabildiği hususunda bilginiz yok ise bu konuda da sizlere bilgilendirmede bulunalım. Bu konu ev sahibinin inisiyatifine kalmış olmakla beraber eğer evi boş ve sürekli bir kiracı da aramıyorsa bu durumda evini günlük dahi kiralayabilir. Ancak belirtmek gerekir ki uzun süreli kiralamalar fiyat açısından çok daha avantajlı olmaktadır. Siz de kendi durumunuzu değerlendirip eşyalı bir dairede kalma keyfini yaşayabilirsiniz.

Yorum yapın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.